Üye Olun Hem İndirimler Hem de Para Kazanın!

Herbalife’a üye olarak para kazanmak ister misiniz ?

%25 EK İNDİRİM KAZANIN

Herbalife’a üye olarak satın alacağınız ürünlerden yüzde 25 indirim kazanın.

EK İŞ YAPARAK KARİYER

Herbalife bağımsız üye olun, doğrudan satış yapın hem indirim hem de para kazanın.

Herbalife Üyelik Başvurusu Formu

//
İki seçenek de size özel ekstra indirimler uygulanacaktır. Fakat Distribütör üyelikleri ek gelir ve kazanç sağlamaktadır.
Kendi İşinizin Patronu Olun

Hediyeli Başlangıç Üyelik Paketi

Kaydolun, işinizi kurun ve işin her aşamasında ihtiyaç duyacağınız temel araç ve eğitimlerden oluşan başlangıç paketinizi sipariş edin.

Herbalife Nutrition Üyesi olmanın avantajları şunlardır:

 • Çalışma saatlerinizi kendi yaşantınıza ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.
 • Kârlı Pazarlama Planı sayesinde ekstra gelir elde edebilirsiniz.
 • Her gün milyonlarca tüketici tarafından kullanılan ürünlerin satışını gerçekleştireceksiniz.
 • Tüm dünyada 90’dan fazla ülkede bulunan geniş üye ağına katılacaksınız.

Yüksek kalitede eğitim ve etkin satış araçlarından faydalanabileceksiniz.

Ürünlerde %25 İndirim Kazanın

Satış Yapın Yüksek Kazançlar Elde Edin

İster ana işiniz olarak yapın, ister ek iş olarak para kazanın. Herbalife bu konuda bağımsız üyelerine eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Üye olarak ciddi ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

 • Dünyanın dört bir yanında sizin gibi düşünen milyonlarca insanın tutkusuna ortak olun. Beslenme alanında önde gelen bilim insanları tarafından geliştirilen ürünlere erişimin yanı sıra uzman eğitim ve destek hizmetlerinden yararlanın
 • Ürünlerimiz mağazalarda ya da süpermarketlerde satışa sunulmamaktadır – tüm satış faaliyetleri yalnızca bağımsız Herbalife Nutrition Distribütörleri aracılığıyla gerçekleştirilir.
 • Koçluk, mentörlük ve arkadaşlık ilişkisini aynı anda kurun. Müşterilerin eski alışkanlıklarını geride bırakmalarına, beslenme alışkanlıklarını iyileştirmelerine ve aktif bir yaşam tarzı sürdürmelerine yardımcı olun.
 • Herbalife Nutrition Fırsatını benzersiz kılan, müşterilerin koçlarına ve Distribütörlerine atfettikleri değerdir. Şimdi aramıza katılın ve fark yaratın.

Herbalife Distribütörü Olmak İsteyenler İçin Sıkça Sorulan Sorular

Herbalife Nutrition bu konuda sizlere bir kısıtlama getirmez. İsterseniz tüm gününüzü isterseniz günde 1 saatinizi ayırın veya haftada bir saatinizi ayırın tamamen zaman yönetimi size aittir.

Herbalife Nutrition bu konuda sizlere bir kısıtlama getirmez. İsterseniz tüm gününüzü isterseniz günde 1 saatinizi ayırın veya haftada bir saatinizi ayırın tamamen zaman yönetimi size aittir.

İndirimli satın aldığınız Herbalife Nutrition ürünlerini satarak para kazanabilirsiniz. Bu işe başladığınızda ilk indirim oranınız yaklaşık %25’tir.

Ne kadar çok ürün satışı yaparsanız, indirim oranınız o kadar yükselir, maksimum %50 indirim oranına kadar. Örneğin, Herbalife Nutrition’ın en çok satan ürünü olan Formül 1’deki ilk indirim sağda gösterilmektedir:

 • Bu ilk indirimden alıp Önerilen Müşteri Satış Fiyatı üzerinden 10 adet Formül 1 satarsanız, vergileri de ödeyerek, masraflar öncesinde 315.3 TL kazanırsınız.
 • Sponsor olduğunuz kişilerin satışlarından da para kazanabilirsiniz.
 • Ancak yalnızca yeni kişileri işe katarak veya birine sponsor olarak para
  kazanamazsınız.
 • Distribütörlüğünüzü dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İlk 90 gün içindeyseniz de Distribütörlüğünüzü iptal ederek Herbalife Nutrition Üye Paketinizin tam iadesini alabilirsiniz.
 •  Distribütörlüğünüzü iptal ederseniz, son 1 yıl içinde satın aldığınız açılmamış ürünleri bize göndererek tüm tutarı iade alabilirsiniz. Gönderimini yapacağınız iade ürünlerinin nalkiye ücretini de Herbalife Nutrition olarak bizler karşılıyoruz.

2020 Yılında örnek verildiğinde ;

 • 1371 distribütör ortalama 14.371 TL’den fazla kazanırken.
 • 137 Distribütör 214,361 TL’den fazla kazanmıştır

Ayrıcalıklı Müşteri Olanlar İçin Sıkça Sorulan Sorular

Ayrıcalıklı müşteri olmak için üye olmalısınız. Kayıt işlemi ücretsizdir. Kayıt olduktan sonra otomatik olarak her üründe %15 indirim hakkı kazanabilirsiniz.

 • Herbalife’ta satılan her ürünün bir puanı vardır. Satın almış olduğunuz ürünlerin puanı toplamda 100 olunca indirim oranınız %25 olur.
 • Örnek verecek olur isek kilo verme programında shake , çay ve aloe vera içeceği bulunmaktadır. 2 adet shake ( 47.9 puan ) , 1 adet 100 gram çay ( 34.95 puan ) ve 1 adet aloe vera içeceği ( 24.95 puan ) etmektedir.
 • Puanları topladığımız da ( 107.8 ) olmaktadır ve 1 aylık kilo verme seti ile 100 puanı geçerek %25 indirim kazanabilirsiniz.

Herbalife ayrıcalıklı müşteri olarak almış olduğunuz her üründe indirim kazanabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra yapacağını alışveriş büyüklüğüne göre %15 ila %45 arasında indirimden yaralanabilirsiniz.

Kayıt işlemi için sitemizde yer alan numaralar üzerinden bizlere ulaşmanız gerekmektedir.

Herbalife ürünlerini kullanarak ayda maximum 10 kg verebilirsiniz. Fakat bu durum değişkenlik gösterebilir. Her bireyin metabolizması farklıdır ve bireye özel ürünler ve öğünler hazırlanması gerekmektedir.

Bizlere ulaştığınız takdir de vücut analizi , öğün ayarlama ve hangi ürünleri kullanmanız gerektiğini iletiyoruz. Fakat şöyle bir durum var ki , Bizlerin vermiş olduğu öğün listelerine uymadığınız ve almış olduğunuz ürünleri yarım bıraktığınız takdir de hiçbir sonuç alamazsınız.

Herbalife ürünlerinin içinde herhangi bir kimyasal ürün bulunmamaktadır. Ürünleri sipariş etmeden önce sitemizde yer alan numaralardan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Sizlere uygun olan ürünler konusunda yönlendirme yapmaktayız. Almış olduğunuz ürünleri herhangi bir bilgi almadan kendi isteğinize göre kullanmamalısınız.

Hamile ve emziren anneler bu ürünleri doktorlarına danışarak kullanabilirler.

Alışveriş Sepeti
Oturum aç

Henüz hesabınız yok mu?

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Aradığınız ürünleri bulmak için yazmaya başlayın.
0 öğe Sepet
Hesabım
Menü