Blog

Herbalife Sponsor Değiştirme Nasıl Yapılır?

Herbalife sponsor değiştirme imkanından yararlanmak isteyen üyelerin öncelikle sponsor değiştirme nedenlerini firmaya bildirmeleri ve gerekli şartları yerine getirmeleri gereklidir. Herbalife üyeleri zaman içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı sponsor oldukları kişileri değiştirmek isteyebilir. Şirket her üyeye belli bir sürenin dolması halinde sponsor değiştirme hakkı tanımıştır. Ancak uygulayacakları işlem esnasında herhangi bir sorunun yaşanmaması açısından belli kurallar getirmiştir.

Her Herbalife üyesine bir sponsor olan kişi vardır. Üyelik için gerekli şartlardan birisi sponsorun ID numarasını forma yazmak zorundadır. Böylece üyelerin yaptığı ürün satışından sponsor olan taraf da belli miktarda gelir elde eder. Üye ile birlikte sponsor olan kişinin de kazanç sağlamasına yardımcı olmak amacıyla bu sistem oluşturulmuştur. Aynı zamanda sponsor olan kişi daha fazla kişiye ulaşarak Herbalife ürünlerinin geniş kitlelere ulaşmasını kolaylaştırmaktadır.

Herbalife Sponsor Değiştirmek İçin Yapılması Gerekenler

Üyenin sponsor değiştirebilmesi için Herbalife resmi sitesinde önceden doldurduğu üyelik formunun yeniden düzenlenmesi gereklidir. Herbalife üyelik başvurusu yaparken kişinin forma yazdığı sponsor bölümündeki bulunan bilgiler değiştirmelidir. Yerine yeni sponsorun ad, soyadı ve ID numarası yazılır.

Herbalife sponsor değişikliğini ve bu değişikliğin nedenlerini firmaya bildirmek amacıyla Herbalife destek hattından ilgili kişilere ulaşılmalıdır. Onaylanmayan sponsor değişiklikleri için şirketin resmi numarasından ya da e-posta adresinden firma ile irtibata geçilmesi gerekir. Böylece sponsor değişikliği için yapılması gereken aşamalar hakkında yeterli bilgiye ulaşılabilir.

Herbalife Üyeliği İçin Sponsor Şart mı?

Herbalife şirketine üye olmak isteyen müşteriler öncelikle firmanın resmi sitesinde bulunan online formu doldurmaları gereklidir. Eğer üye olmak isteyen kişi sadece Herbalife ürünlerini daha ucuza temin etmek istiyor ise üyelik için sponsor şartı aranmamaktadır. Ancak üye kişi Herbalife distribütör üyesi olup hem ürünleri ucuza temin etmek hem de bu ürünlerin satışından kazanç sağlayıp kendi işini kurmak istiyorsa sponsor bilgilerine ihtiyaç duyulur. Üye olurken doldurulan formda normal üyelik ya da distribütör üyeliği olan şıklardan biri tercih edilir. Üyelik formuna sponsor kişinin adı, soy adı ve ID numarası gibi bilgiler girilmelidir.

Böylece üyelik şartları yerine getirilir ve üyelik onaylanır. Zaman içerisinde sponsor değişikliği yapmak isteyen kişiler kendilerine verilen ID numarası ile sisteme üyelik girişi yapar. Buradan sponsor değiştirme bölümündeki bilgileri değiştirebilir. Ancak her sponsor değişimi için belli kurallar mevcuttur. Herbalife sponsor değiştirme şartları ve nasıl yapılacağı konusunda üyeler Herbalife şirketinden destek alması gereklidir. Aynı şekilde üyelik iptali yapan kişiler son bir yıl içerisinde satın aldıkları ürünleri firmaya ücretsiz iade edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.